Вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 22 лютого 2018 о 11:29

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України у Вовчинецькому НВК 20 лютого було проведено цикл заходів присвячених Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України у Вовчинецькому НВК 20 лютого було проведено цикл заходів присвячених Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Лідери учнівського самоврядування підготували виховний захід  «Вшануймо Героїв Небесної Сотні», на якому згадали основні події.  Під час заходу учні нашого НВК переглянули презентації, зачитували напамʼять вірші, запалили свічку памʼяті та вшанували загиблих хвилиною мовчання, а наприкінці заходу,  учениця 9-го класу Лекар Ангеліна,  заспівала пісню  «Мамо, не плач».

Окрім того,  учні 5-9 класів зробили виставку стінгазет  «Герої не вмирають…». Учнівське самоврядування оформили інформацію на дошці оголошень.

У 3-му класі відбувся Показовий виховний захід « Журавлик миру – Небесна Сотня», учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, переглядали відео, вирізували журавликів миру, запалили свічки памʼяті.

Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.