Проведення декади суспільно-гуманітарного циклу у Вовчинецькому НВК

Дата: 23 лютого 2018 о 12:49, Оновлено 23 лютого 2018 о 14:40

З 12.02.18 – 23.02.18 у Вовчинецькому НВК було проведено декаду суспільно-гуманітарного циклу, зміст якої був спрямований на закріплення, збагачення та поглиблення знань учнів з предметів, розширення світогляду дітей; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків, ерудиції й розвиток творчої майстерності вчителів.

Впродовж декади вчителі МО проводили показові уроки з української мови, зарубіжної літератури, історії України, французької мови та музичного мистецтва, де вчителі демонстрували свої досягнення, а учні змогли почерпнути більше знань, проявити ініціативу та креативність.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок 13 лютого учні 5-го класу переглядали автентичні мультфільми з французької мови, де ознайомилися з історією Франції та її містами.

19 лютого вчитель історії Рошко Л.В. презентувала учням екскурс в минуле «Сторінками історії», де учні побачили події Євромайдану та відеоматеріали про жертовність і героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення, а також відеоматеріали про війну в Авганістані. Окрім того, вчитель історії Рошко Л.В. підготувала тематичні лінійки «Біль Авганістану» та «Герої в памʼяті завжди».

21 лютого з метою глибокої поваги та шани до рідної мови, було проведено показовий виховний захід на тему «Мово рідна моя, не мовчи !».

Вчителі – філологи Бабан О.І. та Руда О.О.  провели  квест «Мовно-літературний вояж» для учнів 8-9 класів, під час якого команди змагалися в цікавих конкурсах: «Лексична хвилинка», «Фразеологічні розсипи», «Синонімічне різнобарв’я», «Проби пера». Діти були дуже активними, і проявили високу зацікавленість грою.