Єдиний день охорони праці.
Метою проведення «Тижня безпеки» було поліпшення профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з учнями з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у учнів умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.
У ході підготовки та проведення «Тижня безпеки дитини» у Вовчинецькому НВК проведено ряд заходів:
— підготовлено матеріали та папки пересувки «Пожежа», «Дорожній рух» тощо.
— оформлена виставка дитячих малюнків «Мене захищає солдат», «Вправні пожежники».
— підібрані ігри, заняття, бесіди, ілюстрації з БЖД.
Були проведені бесіди «Убезпеч своє життя», «Вибухонебезпечні предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів»
На занятті «Коли сам вдома» закріплювали знання про родинне середовище. Вчили дітей розмежовувати «своїх» та «чужих» людей. Дали уявлення про те, що окремі люди можуть бути небезпечними, що не завжди у дорослих добрі наміри.
Гра-вікторина «Як треба діяти при пожежі» показала, що діти вміють на практиці застосовувати отримані на занятті знання. А у вікторині «Веселий і злий сірничок» діти вчилися облаштовувати безпечний куточок для гри, добирати іграшки та спілкуватися по телефону зі «своїми» та «чужими» людьми, коли батьків немає поруч.
Під час виховної години «Попереджений-захищений», яка вчила дітей уникати таких ситуацій, у яких вони були б один на один з незнайомими людьми, а в разі, якщо це сталося, вміли розпізнати «корисних» незнайомців, таких як міліціонери, військові, лікарі тощо й вміли спілкуватися з ними у випадку небезпеки.
Під час розповіді – бесіди «Що шкідливо» з’ясували - учні знають, що мийні засоби ні в якому разі не можна куштувати. Надали дітям інформацію про термометр, його користь та небезпеку. Дослід з пінопластовими кульками показав , як важко і небезпечно «збирати ртуть», яка витекла з розбитого термометра.
У ході бесіди «Безпечні місця для дозвілля та розваг» пояснили дітям, що грати можна не скрізь і, що ця заборона не примха дорослих, а життєва необхідність.
Граючи у гру «Ми пасажири» закріплювали знання дітей про пасажирський транспорт, місце зупинки, де потрібно чекати. Вчили правильно обходити автобус, тролейбус, трамвай, виховували уважність, дисциплінованість.