"Як хлопців у козаки приймали"

Date: 30 вересня 2023 о 21:26
128 views

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у Вовчинецькому НВК, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені такі заходи:

29 вересня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду». Постійно діяла виставка плакатів «Україна у моєму серці». Учні школи долучилися до акції «Напиши листа  захиснику України». Також учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України.

• Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни;
  • «Як хлопців в козаки пиймали» для учнів 7-8 класів . Учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах, серед яких були такі, як «Я- козак» та «Кулінарний майстер», «Павучки» та «Допоможи побратиму».
  • учні 3 класу сворювали листівки,писали листа солдату,також приймали участь у грі з прищіпками "Ми козацького роду".
  • Класні керівники  5-6 класів провели вікторину до дня козацтва. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.
  • Учні з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!