Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 12 листопада 2018 о 00:29
272 перегляда

У Вовчинецькому НВК з 22.10 - 26.10.2018 року було проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».
Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення в учнів умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

Упродовж проведення Тижня безпеки життєдіяльності відбулася виставка літератури у шкільній бібліотеці «Захистити, урятувати, допомогти». Окрім того, було організовано виставку дитячих малюнків та стінгазет «Правила дорожнього руху – твоя безпека».

Під час класних годин учні переглядали навчальні мультфільми відеофільми та презентації з безпеки життєдіяльності.

Виховні години та бесіди проводилися за такими темами:

• «Дитячі пустощі з вогнем» (1–4 класи);
  • «Вибухонебезпечні предмети» (5–6 класи);
  • «Важлива місія МНС» (7–8 класи);
  • «Тероризм: його джерела і наслідки» (9 класи);
  • «Знай та вивчай правила дорожнього руху» (1-9 класи)

Класні керівники 5-9 класів під час проведення виховних годин обговорювали з учнями конкретні приклади дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх , що сталися на території району.

Під час уроків з предмета «Основи здоров’я» учитель Філіпець С.О. проводив інформаційні хвилинки «Вивчення правил безпеки життєдіяльності».

Педагог-організатор Руда Олена Олександрівна разом з лідерами учнівського самоврядування провели конкурс на кращу учнівську презентацію з безпеки дорожнього руху та розмістили на дошці оголошень актуальну інформацію з безпеки життєдіяльності.

Практичне заняття: «Допоможи другу» для учнів 5-8 класів на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку та  практичне заняття з надання першої медичної допомоги при різного роду травмах провела медичний працівник нашого НВК Дячук Алла Леонідівна.

Адміністрацією НВК було проведено оперативно-методичні наради  з класними керівниками та вчителями щодо організації вище зазначеного заходу та практичні заняття з евакуації учнів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Особливо результативно пройшла зустріч з працівниками управління превентивної діяльності Кельменецького відділу поліції, які провели урок із безпеки дорожнього руху для всіх учнів та педагогів закладу.

План основних заходів до Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності виконаний у повному обсязі та результативно. Керівний склад, вчителі, вихователі дошкільних груп, викладачі та обслуговуючий персонал до виконання завдань поставилися відповідально.