Семінар французької мови

Date: 17 квітня 2019 о 06:14
165 views

16 квітня 2019 року на базі Вовчинецького НВК проведено районний семінар - практикум для вчителів французької мови з теми «Підвищення зацікавленості та мотивації навчання на уроках французької мови в Новій українській школі».

Учасників семінару радо зустріли директор НВК Філіпець Л.Г. ,учнівський та педагогічний колективи, запросивши  педагогів району до плідної співпраці.

Роботу семінару розпочала методист районного методичного кабінету управління освіти Кельменецької РДА Яцишена Є.В., яка ознайомила учасників із планом роботи та завданнями семінару.

Учасники семінару мали змогу ознайомитись та відпрацювати на практиці інтерактивні методи, спрямовані на формування  і розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках французької мови та позакласній роботі.

Під час практичної частини семінару присутні відвідали показовий урок французької мови у 1 класі на тему «Весна» та  ознайомились з елементами позакласної роботи під час проведення «Параду героїв французьких казок», які підготувала і майстерно провела Пахолка Алла Іванівна. В творчій лабораторії обговорювали проект Закону України «Про повну загальну середню освіту», Концепцію Нової української школи. Особливу увагу звернули на особистісно-орієнтовний урок іноземної мови в Новій українській школі.

Практичний психолог Вовчинецького НВК Кушнір К.П. провела психолого-педагогічний тренінг «Профілактика професійного вигорання педагогів».

Всі присутні мали змогу познайомитися з виставкою «Розквітай, писанко», яку  радо представила учасникам семінару педагог- організатор Руда О.О.

Підсумок семінару було проведено у формі педагогічного салону запитань і відповідей, під час якого  учасники ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів Вовчинецького НВК, креативність та творчість учнів, доцільність і практичність такого методичного заходу.