«Хай скроні наші посивіли, але душа ще молода!»

Дата: 7 жовтня 2019 о 10:29
174 перегляда

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має винятковий досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

У Вовчинецькому НВК сьогодні пройшли заходи щодо відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Учні 8 класу разом із своїм класним керівником Власовою Л.П, відвідали Костей Л.А.  Вона радо зустріла гостей та розповіла про довгі роки своєї праці. Учні із захопленням слухали розповідь жінки. Діти охоче надали допомогу, прибрали листя, позбирали яблука та горіхи. Любові Андріївні було дуже приємно, що учні школи не забувають за людей похилого віку.

Класні керівники провели виховні бесіди з метою: розкрити історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку; виховувати людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до людей похилого віку; узагальнити знання учнів про правила поведінки вдома, в школі, в громадських місцях, прищеплювати навички правильного ставлення до старших, батьків, виявляти піклування про молодших, слабших.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Від усього серця бажаємо вам миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай у вашому житті завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом вас!